![the body shop boudoir sparkle](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2010/12/the-body-shop-boudoir-sparkle.jpg?resize=204%2C247)
Προχθές που επισκέφτηκα το κατάστημα the Body Shop στο κέντρο της Αθήνας* εκτός από το ότι αγόρασα κάποια προϊόντα τα οποία θα παρουσιάσω εν καιρώ…δοκίμασα ένα πολύ ωραίο προϊόν λάμψης για το σώμα αλλά και για το πρόσωπο! 😀 Το sparkler atomizer διατίθεται σε περιορισμένο αριθμό μιας και κυκλοφορεί για να μας δώσει μία “λαμπερή” εικόνα τόσο για τις μέρες των εορτών (Χριστούγεννα ’10/Πρωτοχρονιά) αλλά και για όποτε εμείς θελήσουμε να κάνουμε μία “λαμπερή” εμφάνιση! 😉
Στοιχίζει 20 ευρώ 🙂
* για όσους δεν το ξέρουν έχει μεταφερθεί επί της οδού Πατησίων no.131 (στο ρεύμα προς Ομόνοια/στάση Αγγελοπούλου).
μπορείτε να το δείτε εδώ: sparkler
kalispera.to sparkler atomizer se posa grammaria vgainei?fainetai poli gia 20 euro.thanx
Η συσκευασία είναι στα10g/35oz.
ok ok!einai trik stin fotografia!