![Θρέψη της επιδερμίδας και των μαλλιών, θωράκιση της υγρασίας και αρωματοθεραπεία... ;-)](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2015/04/DARPHINoil-300x300.jpg?resize=300%2C300)
The Revitalizing Oil (L’huile revitalisante) από την Darphin ιδανικό τόσο για την επιδερμίδα του προσώπου και του σώματος αλλά και τα μαλλιά μας! Μυρίζει υπέροχα και έντονα ylang-ylang και θρέφει την επιδερμίδα και τις άκρες των μαλλιών μας αφήνοντας τα μοναδικά αρωματισμένα! Βοηθά την υγρασία να παραμείνει στην επιδερμίδα αποτρέποντας την από την αφυδάτωση!
Η σύνθεση του είναι ιδανική και για χρήση πριν τον ύπνο μιας και δεν λαδώνει (dry oil), περιέχει φυτικής προέλευσης έλαια και όχι παράγωγα πετρελαίου-παραφινέλαια- (όπως τα περισσότερα λάδια και ειδικά τα λάδια για βρέφη…).
Πριν τη χρήση καλό είναι να θερμανθεί το λάδι στα χέρια σας-δηλαδή να πάρει τη θερμοκρασία του σώματος σας-πριν να το απλώσετε…
Η συσκευασία περιέχει dispenser για πιο εύκολη και καθαρή εφαρμογή!
Καταπληκτικό προϊόν!
————————-
Ομορφιά στο σπίτι! Μόνο από την Perfection! Μάθε πώς!
https://www.facebook.com/perfection.beauty.at.home/
A bit sursriped it seems to simple and yet useful.