![Fresh Line logo.jg](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2011/11/Fresh-Line-logo.jg_.png?resize=212%2C167)
Από την ελληνική εταιρεία φυσικών-φυτικών προϊόντων Fresh Line, δοκίμασα από τη σειρά Hesperides την κρέμα ημέρας/Day Cream! 😀
Μου άρεσε πάρα πολύ μιας και ενυδατώνει την επιδερμίδα μου αλλά δεν την αφήνει καθόλου λιπαρή! Ιδανική δε για χρήση πριν το foundation!!! 😉
Περιέχονται μεταξύ των άλλων:
citrus aurantium dulcis(orange)fruit water, lecithin, aloe barbadensis leaf extract, yeast extract, citrus aurantium dulcis(orange)flower oil, cinnamomum cassia(cinnamon)leaf oil, citrus aurantium dulcis(orange)oil, citrus nobilis(mandarin orange)peel oil, eugenia caryophyllus(clove) leaf oil etc.