![capture sculpt10](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2011/01/capture-sculpt10.jpeg?resize=133%2C187)
Από τον οίκο Dior και τη σειρά Capture Sculpt 10 δύο εκπληκτικά προϊόντα για το πρόσωπο/λαιμό&ντεκολτέ! 😀
Το Contouring gel-emulsion for throat&chin και το re-plumping emulsion for cheeks&lips, δύο προϊόντα με ελαφριά υφή αλλά ισχυρή σύνθεση για την ανοικοδόμηση της επιδερμίδας από την ηλικία των 40+. Σίγουρα μπορούν να χρησιμοποιηθούν και από την ηλικία των 30+ σαν μία εβδομαδιαία περιποίηση και εφ’όσον υπάρχει αντίστοιχη ανάγκη της επιδερμίδας. 😉