![YSL rouge volupte](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2010/12/YSL-rouge-volupte.jpg?resize=152%2C152)
Είναι ένα κραγιόν που το “φλερτάρω” εδώ και μήνες… 😉
Από τον διάσημο οίκο μόδας, αρωμάτων και καλλυντικών YSL-rouge volupte no.24 (για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βρώ τη συγκεκριμένη απόχρωση στο site…). Εκπληκτικό χρώμα, υφή και σταθερότητα – κυριολεκτικά έχω λατρέψει τα beiges αυτής της σειράς! 😀
H τιμή του είναι λίγο τσουχτερή μιας και πλησιάζει τα 29 ευρώ…. 🙁 Αξίζει όμως :-
www.ysl-parfums.com/rouge-volupte-@/produit.jspz?id=666 *
* “διαβολική” σύμπτωση, έτσι; 😛