![cinnamon feet by Oriflame](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2010/10/21449_2.png?resize=276%2C276)
Μιάς και χειμώνιασε για τα καλά με βροχή και κρύο, μήπως είναι καιρός όχι μόνο να ντυθούμε πιο ζεστά αλλά να φροντίσουμε με ζεστασιά και τα κάτω άκρα μας! 😉
Θερμαντικά προϊόντα λοιπόν για το σώμα όχι μόνο για αδυνάτισμα – όπως είθισται – να χρησιμοποιούνται. Κρέμα με θερμαντικές ιδιότητες (περιέχει κανέλα) για να κρατά ζεστά, ενυδατωμένα και μυρωδάτα τα πόδια μας! 🙂
Η σουηδική εταιρεία καλλυντικών Oriflame λοιπόν για άλλη μια φορά παρουσιάζει το νέο προϊόν περιποίησης κάτω άκρων: Feet Up – cosy moments με θερμαντικό έλαιο από φύλλα κανέλας, άρωμα μπαχαρικών και ενυδατικούς παράγοντες στα 75ml (no.21449).
gr.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=&prodFilter=&prodCode=21449
Μμμμμμμ τρελαίνομαι για κανέλλα!! Έχω μια αντίστοιχη κρέμα από Oriflame και είναι όντως πολύ ωραία! 🙂
Κι εγώ είχα πάρει την αντίστοιχη και ήταν πολύ αποτελεσματική και τώρα θα εφοδιαστώ με δύο , μία για μένα και μία για τη μαμά μου! Η τιμή της είναι super! Μόνο 1,55 Ε !