![nuxe-serum-merveillance-4966991](https://i0.wp.com/www.beautymakeup.gr/wp-content/uploads/2010/07/nuxe-serum-merveillance-4966991.jpg?resize=300%2C300)
Serum Merveillance – Visible Expression Lines (fills in, smoothes, detenses) / Face and Eye contour by NUXE Paris.
Ένας ορός όχι μόνο για την επιδερμίδα του προσώπου μας αλλά και για την πολύ ευαίσθητη επιδερμίδα γύρω από τα μάτια! 2 σε 1 δηλαδή 😀
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε καθαρή και στεγνή επιδερμίδα με ελαφρά χτυπηματάκια ή / και να δουλευτεί με υπέρηχο για μεγαλύτερη διεισδυτικότητα του προϊόντος!
Περιέχει σπόρους και ρίζες από φυτά όπως : Avena sativa (oat) kernel extract, acacia dealbata seed extract, althaea officinalis root extract, calendula officinalis flower extract etc.